Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Hakkında

Geçmişten günümüze uzanan nostaljik bir mutluluk hikâyesi
1983 Beyoğlu Çikolata & KahveGeçmişten günümüze uzanan nostaljik bir mutluluk hikâyesi; 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve


Beyoğlu’nun tarihi meşhur kırma çikolatasını kahve konsepti ile birleştiren 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, ilk olarak Antalya’da açıldı. Marka, her çeşidine aşk ve tutku ile bağlanılan, karşı konulmaz bir gizeme sahip çikolatayı kendine özgü butik konseptiyle çikolata severlerin beğenisine sunuyor. İpek yapılı, zarif, beyaz, akışkan tatlı, kırma Beyoğlu çikolatası gibi geniş bir çikolata ve kahve yelpazesine sahip marka, farklı sunum şekilleriyle hem göz hem damak zevkine hitap ediyor. 
Kırma sütlü, bitter, beyaz çikolatalı fındıklı, Antep fıstıklı çikolatalar damaklarda bitmesini istemeyeceğiniz bir lezzet sunarken, eritilmiş çikolataya batırılıp hazırlanan çikolatalı çilek ve sıcak çikolata ile yapılan katkısız, doğal butik tatlar alışılmışın dışında bir lezzet arayan çikolata severlerin vazgeçilmezi oluyor. Yaban mersinli, altın çilekli, ananaslı, limon kabuklu çikolatalar ise meyveli çikolata severler için iyi bir alternatif… Minik çilek parçacıkları ile birleştirilen eritilmiş bitter, sütlü çikolatadan yapılan ‘’Beyoğlu Kraliçesi’’, yine bitter veya sütlü çikolata tercihi ile hazırlanan ‘’Beyoğlu Browni’’ ve ‘’Beyoğlu Waffle’’ markanın spesiyal tatları arasında… Soğuk içecek kategorisinde yer alan buzlu Türk kahvesi, sütlü ve bitter çikolatadan tercih edilebilen soğuk çikolata, el yapımı naneli, çilekli limonatalar, soğuk kahveler, Beyoğlu’na özel spesiyal içecekler de yazın serinleten favori içecekleri arasında yer alıyor.


Beyoğlu’nun butik sokak konsepti, nostaljik tramvayı ve bir parça çikolata ile günün kahvesinin muhteşem birlikteliği 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve şubelerinde bir araya geliyor.
 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve şubeleri; Antalya, Muğla, Mersin, Elazığ…