Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin kışkırtan lezzeti; “Beyoğlu Kraliçesi”

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin kışkırtan lezzeti; “Beyoğlu Kraliçesi”


Strese, depresyona, aşk acısına, mutluluğu arayanlara, Pazartesi sendromlarına sevgi ve sıcacık atmosfer katan çikolata, 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin en havalı bir o kadar da lezzetli tatlısı ‘Beyoğlu Kraliçesi, kıpkırmızı çilek parçacıkları ile aşka davet ediyor. 


Sunumu ile yüzünüzü güldüren, kokusu ile adeta içinize dolup taşan Beyoğlu Kraliçesi, en altta serili kıpkırmızı çilek tanecikleri üzerine dökülen eritilmiş gerçek çikolata, göz zevkinizi daha da coşturmak için hafif krema ve rulo kat ile yapılmış son dokunuşlarla gönüllere taht kuruyor.







Tüm tatlı ve içecek çeşitlerinde doğal taze meyveler ve eritilmiş gerçek çikolata kullanan 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve; “Beyoğlu Kraliçesi” tatlısının yanı sıra içecek grubunda ev yapımı çilekli, naneli, salatalıklı limonataları ile misafirlerine sıra dışı sunum ve tatlar sunuyor. Yine eritilmiş gerçek çikolatadan yapılan soğuk ve sıcak çikolatalar ise çikolataseverlerin vazgeçilmezi oluyor.

Meşhur Beyoğlu çikolatası deneyimi, çikolataya batırılmış çilek, dudak şeklinde çikolata, karışık draje ve hediyelik çikolataların yer aldığı 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve eşsiz kahve ve çikolata kokuları eşliğinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.