Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’ye yaz geldi!

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’ye yaz geldi!

Çikolata ve kahveseverlerin buluşma noktası 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, şimdi serinleten lezzetlerini farklı sunumlar ile taçlandırıyor. Eşsiz çikolatalarıyla baş döndüren marka; ev yapımı taze meyvelerden hazırlanan çilekli, salatalıklı, naneli limonataları, eritilmiş çikolatadan yapılan soğuk çikolatalı içecekleri (Ice Chocolate) ve 1983 Beyoğlu’nun bomba içeceği; “Buzlu Türk Kahvesi” ile yaza ‘merhaba’ diyor.  Ev yapımı limonlu, portakallı, soğuk çayları, spesiyal soğuk kahve çeşitleri, milkshake ve frozen’lar ise sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez içecekleri arasındaki yerini alıyor.

Antalya’da çikolata ile kahveyi buluşturarak bir ilke imza atan ve butik konseptte misafirlerini ağırlayan 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve,  soğuk menüsünde yer alan içecekleriyle ferahlatıyor. Marka yaz günlerinde sıcacık Türk kahvesinden vazgeçemeyenler için “Soğuk Türk Kahvesi” hazırladı. Türk kahvesi telveleri ile hazırlanan soğuk Türk kahvesi yazın gözde içeceği…

Meşhur Beyoğlu çikolatasının kullanıldığı Beyoğlu Ice Chocolate (Beyoğlu çikolatasının nane ile mükemmel birleşimi) , Beyoğlu milkshake, Beyoğlu Ice Mocha, Beyoğlu çikolatalı frozen’lar yazın favori içeceklerini oluşturuyor.  Taze meyvelerden oluşan Beyoğlu boom’lar ise güne enerji dolu başlangıç yapmak isteyenler için ideal… 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve çilekli, sütlü, çikolatalı, orman meyveli, limonlu cup dondurmaları ile yaz akşamlarının mutlu anlarına da ortak oluyor.

Cezbedici tatlar; çikolatalı çilek ve mevsim meyvelerinden yapılan fondüler…

Taze çilek, muz, kivi gibi mevsim meyveleriyle tercihinize göre eritilmiş sütlü, beyaz veya bitter çikolata ile hazırlanan fondü kendinizi ödüllendirmenin en tatlı yolu… Sütlü veya bitter çikolataya batırılan kıpkırmızı leziz çilekler ise aşırı davetkâr…

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’de satın alabileceğiniz kutu çikolatalar ve drajeler ise kahve saatlerinize renk katıyor. Meşhur Beyoğlu çikolatası; bol fındıklı ve fıstıklı muhteşem parlaklığı, kokusu, kakao aroması,  damağınızda bıraktığı unutulmaz tadı ile benzersiz bir çikolata deneyimi yaşatıyor. Birbirinden şık ve leziz çikolata seçenekleriyle sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’den geçiyor.