Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


1983Beyoğlu Çikolata & Kahve Dev Yatırımla Elazığ’da Açıldı

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve Dev Yatırımla Elazığ’da Açıldı

Beyoğlu’nun Nostaljik Ruhu Mükemmel İkili Çikolata & Kahve Elazığlılarla Buluştu
Mutluluk ve kaçamak denilince ilk akla gelen muhteşem ikili çikolata ve kahve, hemen her yaştan insana hitap ediyor. Bununla birlikte sağlıklı yaşam konusunda toplumda artan bilinç düzeyi ile doğru orantılı olarak, gıda ürünlerinde de haliyle bir doğal arayışı gündeme geliyor. Bu doğrultuda müşterilerine katkı maddesiz doğal çikolataları eşsiz kahve kokusu ve Beyoğlu nostaljisi ile sunan 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, Elazığ’da açtığı yeni şubesi ile dikkat çekiyor. Beyoğlu’nun nostaljik ruhunu butik cafe konsepti ile farklı illere taşıyan marka, hız kesmeden büyümeye devam ediyor.
7. şube ile devam eden başarı hikâyesi

İlk şubesini Antalya’da açan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin büyüme serüveni Muğla, Mersin Adana, Afyon ve Yalova’dan sonra Elazığ’da kaldığı yerden devam ediyor. 2 milyon TL’lik yatırım ile dikkatleri üzerine çeken marka, 500 metrekare alan üzerine kurulmasıyla da fiziki olarak en geniş şubesinde hizmet vermesiyle bir adım öne çıkıyor.

1983Beyoğlu Çikolata & Kahve; çikolata ve kahvenin hemen her insanın hayatına dokunuyor oluşu, nostalji trendinin bugünlerde dekorasyondan lezzetlere her alanda kendine yer bulması, yüksek kar marjı, çikolatanın gıda sektöründe sürekli büyüyen bir pazar olması gibi nedenlerle yeni franchise çalışmaları konusunda avantajlı bir konumda çalışmalarını sürdürüyor.