Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


1983Beyoğlu’ndan girişimcilere iki yeni konsept; ‘’PERA’’ ve ‘’BEYOĞLU TRAMVAYI’’

1983Beyoğlu’ndan girişimcilere iki yeni konsept; ‘’PERA’’ ve ‘’BEYOĞLU TRAMVAYI’’

Tarihi meşhur kırma Beyoğlu çikolatasını, Beyoğlu kahvesi ile birlikte misafirlerine butik cafe konseptinde sunan ve yediden yetmişe herkesin keyifli dakikalar geçirmesini sağlayan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, girişimcilere ‘’PERA’’ ve ‘’Beyoğlu Tramvayı’’ kiosk konseptiyle yeni fırsatlar sunuyor.


Antalya, Muğla, Mersin, Elazığ ve Adana’da toplam 6 şubesiyle misafirlerini ağırlayan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve 300 metrekare ve üstü alanlar için Beyoğlu’nun eski adı olan ‘’PERA’’ konseptini geliştirdi. 1983Beyoğlu ‘’PERA’’ konseptinde; tarihi meşhur kırma Beyoğlu çikolatası, spesiyal çikolata, kahve ve tatlıların yanı sıra ‘’PERA’’ ismine özel üretilecek tatlı ve atıştırmalık lezzetler yer alacak.


1983Beyoğlu ‘’Tramvay’’ kiosk modeli ile fark yaratıyor…

Kendi işini kurma hedefinde olan girişimcilere özel sunulan konseptler arasında yer alan ‘’Beyoğlu Tramvay’’ kiosk konsepti ise kent meydanları, AVM ve işlek caddeler için geliştirildi. Misafirler, lezzetli çikolatalar eşliğinde kahvelerini yudumlarken nostaljik Beyoğlu tramvayı içerisinde kendilerini Beyoğlu’nda hissedecek.


İşini severek, sahiplenerek misafirlerini ağırlayacak girişimcilerle iş ortaklığı yapan marka, kazandıran bir strateji ile girişimcilerin yüzünü güldürüyor. Tüketicilerin beklentilerini dolu dolu karşılayan 1983Beyoğlu, düşük maliyetler ile kaliteli hizmet sunuyor. Ürünlerinde toz karışım kullanmayan marka, kendine özgü sunum ve reçeteleriyle hem göz hem damak zevkine hitap ediyor.