Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


Antalyalı blogger’lar; profesyonel yaşam koçu Selin Günsev’in ‘’Sağlıklı Keyif Anları’’ etkinliğinde buluştu

Antalyalı blogger’lar; profesyonel yaşam koçu Selin Günsev’in ‘’Sağlıklı Keyif Anları’’ etkinliğinde buluştu

Çikolata ve kahve konsepti ile yediden yetmişe herkesin ilgi odağı olan 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve; Uluslararası Koçluk Derneği sertifikalı profesyonel yaşam koçu Selin Günsev’in ev sahipliğinde Antalyalı blogger’lara “Sağlıklı Keyif Anları” etkinliği düzenledi. “Düşünceni değiştir, dünyan değişsin” ana temalı etkinliğe Antalyalı blog yazarları yoğun ilgi gösterdi.


20 Ekim 2015 Salı günü gerçekleşen etkinlik kapsamında profesyonel yaşam koçu Selin Günsev etkinlik kapsamında sağlık beslenme fikri ile ilgili Antalya blog yazarlarına eğitim verdi. Günsev;  “Sağlıklı beslenme fikri, beyinde yerleşirse, insan beslenme alışkanlığını beyninde çözerse, sağlıklı yaşam otomatik olarak yerleşiyor. Yaşam kalitesi, düşünce sisteminde yapılan olumlamalarla her geçen gün artıyor. Bununla birlikte, tüketmekten keyif aldığımız küçük kaçamakları da hayatımıza adapte etme şansımız var. Artık korku ve endişe hissetmeden tariflerim ile sağlıklı çikolata yiyebilirsiniz” diyerek Antalyalı blog yazarlarının konu ile ilgili sorularını yanıtladı.


Butik konsepti, kendine özel tatları, sağlıklı menüsü ile her geçen gün çikolata ve kahve sektörüne farklı bir soluk getiren 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’de profesyonel yaşam koçu Selin Günsev’in reçetesi ile 1983Beyoğlu’nda gerçek Belçika bitter çikolatasından yapılan yaban mersinli, bademli, kuru duttan oluşan kırma çikolata çeşitlerini, kahve çekirdeği ile hazırlanan light soya sütlü, tarçınlı ve kakaolu latte, özel bitkilerden oluşan bitki çayları da tadıldı. Kakao oranının fazla olduğu çikolataların tercih edilmesi gerektiğini etkinlikte anlatan Günsev; roibus, vanilya, yeşilçay, yeşil kahve, mate, biberiye, yasemin ve portakal kabuğundan oluşan özel karışım bitki çaylarının vücudumuza sağladığı faydalardan da bahsetti.


Profesyonel yaşam koçu Selin Günsev, Antalyalı blogger’ların sorduğu soruları tek tek yanıtlandırarak kişisel gelişim ve düşüncelerin hayatımızda nasıl önemli rol oynadığına dair açıklamalarda da bulundu. Antalyalılar; Günsev’in sağlıklı reçetesi ile hazırlanan yiyecek ve içecekleri çok yakında 1983Beyoğlu’nun menüsünden seçebilecek.