Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


El yapımı bayram çikolataları; ‘’1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’de’’

El yapımı bayram çikolataları; ‘’1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’de’’

İçeri girdiğiniz anda çikolata ve kahve kokuları ile etrafınızı saran 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, Ramazan Bayramı’na özel el yapımı bitter-sütlü çikolataya batırılmış hurmalı, portakallı, cevizli, bademli çikolataları ve birbirinden lezzetli lokumlarıyla sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır…
1983Beyoğlu Çikolata & Kahve, katkı maddesi içermeyen ve lezzetinden sunumuna kadar her bir detayı düşünülerek hazırlanan el yapımı Beyoğlu kırma çikolataları, içleri frambuaz, karamel, fındık dolgulu drajeler bayram geleneğini günümüze taşıyor. Bayramın geleneksel lezzeti olan bitter ve sütlü çikolatalı Antep fıstıklı çifte kavrulmuş lokumlar ise damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

 

Tamamen doğal bir içeriğe sahip olarak birinci sınıf kakao ile üretilen çikolatalar, farklı gramaj alternatifleri ile şık kutularda satışa sunuluyor. Zarif kutularının içerisindeki yine el yapımı pralinler ise birbirinden farklı form ve lezzetleriyle bayramınıza çocuksu bir neşe katıyor.

 

Marka, Ramazan Bayramı’nda bayram coşkusunu yaşayan, gelenekleri günümüze taşıyan, paylaşmayı, ikram etmeyi ve hediye vermeyi seven herkesi aynı noktada bir araya getirmeye devam ediyor.