Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


En tatlı yeni yıl hediyeleri  1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’de!

En tatlı yeni yıl hediyeleri 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’de!


Yılbaşı kutlamalarını çikolata tadında mutlu geçirmek, yeni yılın ilk hediyesini tutku ve aşkın simgesi ‘çikolata’ ile taçlandırmak isteyenler için birbirinden renkli ve lezzetli çikolatalar, 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’de… 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin yeni yıla özel “Kış Kutusu” çikolataları, kutlamalara ayrı bir tat ve keyif katıyor.


1983Beyoğlu Çikolata & Kahve yeni yılı beyaz, sütlü ve bitter Belçika çikolatalarının badem, ceviz, yaban mersini, çilek, kayısı ve fıstıkla birleştirilen enfes drajeleri ile karşılıyor. Marka, sevdiklerine farklı bir hediye vermek, bu anı unutulmaz kılmak ve aynı zamanda hediye arayışına son verecek yeni yılın simgesi noel babalı, çam ağaçlı çikolata kutularıyla bu özel günü anlamlı kılıyor.


Birbirinden şık tasarımlar ile hazırlanmış zengin içerikli bronz, altın, pembe ve mor kutulu çikolatalar geceyi renklendirecek hediyeler arasındaki yerini alıyor. Markanın, frambuazlı, hindistan cevizli, dudak ve kalp desenli el yapımı çikolataları ise Yılbaşı eğlencesine hem renk hem de lezzet katıyor. 

Yeni yıla girerken 1983Beyoğlu’na uğrayın, yılbaşı alışverişinin keyfini çıkarın…