Bizi Takip Edin

tro

1983 Beyoglu
Blog


Ramazan ayına özel hafif tatlar; “1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’de!”

Ramazan ayına özel hafif tatlar; “1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’de!”

Eritilmiş çikolata ile yaz aylarına özel soğuk içeceklerini buluşturan 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, Ramazan’da iftar sofralarını birbirinden lezzetli ürünleriyle tatlandırıyor. Çikolataya batırılmış portakal, çilek, yaban mersini, Antep fıstık ve krokan iftar sofralarına hafif tatları ile konuk oluyor.

 

Antalya’nın gözbebeği Atatürk caddesinde butik konsepti ile misafirlerini ağırlayan 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, hafif pasta çeşitleri, ev yapımı naneli, çilekli, salatalıklı limonataları, eritilmiş çikolatadan yapılan soğuk içecekleri ile Ramazan ayında iftar sonrası yürüyüşlerin efsane durağı oluyor. İçi fındık ve Antep fıstığı ile dolu Beyoğlu çikolataları misafirlere nostaljik anlar yaşatıyor. Kırma sütlü fındıklı Beyoğlu çikolatasının kullanıldığı “Beyoğlu Cup” ise dondurmaseverler için iyi bir yaz tatlısı alternatifi…

 

Ramazan’ın gözdesi Trileçe tatlısı 1983 Beyoğlu’nda… 

1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, Ramazan ayına özel hafif sütlü tatlısı Trileçe ile de dikkat çekiyor. Frambuazlı ve karamelli seçenekleriyle Trileçe tatlısı iftar sonrası misafirlere sunulmak üzere harika bir lezzet şöleni oluşturuyor.

 İftar sonrası Türk kahvesinden vazgeçemeyen misafirler için ise kahve çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunuluyor. Marka; keçiboynuzu, damla sakızı, salep karışımından oluşan Beyoğlu kahvesi, E vitamini bulunduran sağlıklı Menengiç kahvesi, Dibek kahvesi, eritilmiş çikolatalı Türk kahvesi, damla sakızlı kahve çeşitleri ve sıcacık taze çayı ile çikolata ve kahveseverlere iftar sonrası keyifli anlar yaşatıyor.