1983Beyoğlu, ilk yurt dışı şubesini Irak Erbil’de açtı!

1983Beyoğlu Çikolata, ürün portföyünün yanı sıra hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor. Çikolata ve kahve sektörüne getirdiği yeniliklerle dikkat çeken marka pandemi döneminde ilk yurt dışı şubesini Irak Erbil Family Mall AVM’de açtı. 

 

 

Sağlıklı yaşam konusunda toplumda artan bilinç düzeyi ile doğru orantılı olarak, gıda ürünlerinde haliyle doğal ürün arayışı gündeme geliyor. 1983Beyoğlu Çikolata, içerisinde koruyucu içermeyen, paketlenmemiş el yapımı dökme çikolataları ile Antalya, Silifke, Karabük, Konya, Kayseri, Şanlıurfa, Kütahya, Adana, Afyon, Muğla’da eşsiz bir deneyimle ağırlıyor. Beyoğlu’nun nostaljik ruhunu butik cafe konsepti ile farklı illere taşıyan marka, hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Marka; çikolata ve kahvenin hemen her insanın hayatına dokunuyor oluşu, nostalji trendinin bugünlerde dekorasyondan lezzetlere her alanda kendine yer bulması, yüksek kar marjı, çikolatanın gıda sektöründe sürekli büyüyen bir pazar olması gibi nedenlerle yeni franchise çalışmaları konusunda avantajlı bir konumda çalışmalarını sürdürüyor. 

2021 yılında 25 şubeye ulaşmaya hedefleyen marka, meşhur kırma Beyoğlu çikolatası, Beyoğlu sıcak çikolata, Beyoğlu kahvesi, Tatlı Saksı, Beyoğlu Kraliçesi gibi ev yapımı tadında doğal lezzetleri ve Beyoğlu kokan ambiyansı ile rakiplerinden açık ara fark ile ayrılıyor. 

Yurt içinde büyüme hızını göz önünde bulundurarak hedeflerini yüksek tutan 1983Beyoğlu Çikolata; Dubai, İsviçre, KKTC, Viyana, Almanya, İngiltere gibi önemli ülke pazarlarına girmeyi hedefliyor. 

Tags: No tags

Comments are closed.