1983Beyoğlu Çikolata’dan İstanbul’a 2 yeni şube

1983Beyoğlu, kendine özgü tatlı ve kahve çeşitleriyle misafirlerini nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor… Dünyanın en iyisi Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanan 1983Beyoğlu Çikolataları eşsiz tat, sunum ve nostaljik görüntüsüyle şimdi İstanbul Göktürk ve Sirkeci’de…

El yapımı, %100 gerçek çikolata üretimi yapan markanın Beyoğlu esintileri taşıyan lezzetleri, Türkiye genelinde 25 farklı noktada misafirlerine hizmet sunuyor. Nostaljik kırma meşhur sütlü, bitter, beyaz çikolata, spesiyal drajeler, Beyoğlu Kraliçesi, Tatlı Saksı ve Beyoğlu Kule gibi lezzetleriyle misafirlerin hem göz hem damak zevkine hitap ediyor.

1983Beyoğlu Çikolata’dan hızlı büyüme atağı…

Marka el yapımı çikolataların tadı, dokusu ve kokusuyla lezzet tutkunlarının vazgeçilmez durağı oluyor. Çok büyük ekonomik riskler almadan düşük sermaye ile yüksek kar marjı sunan marka, nostaljik lezzetler içeren menüsüyle İstanbul’da misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim vadediyor. 1983Beyoğlu şefleri tarafından geliştirilen geniş çikolata seçkisi, çikolataya batırılmış çilekler, fondü, taze metveler ve çikolataile hazırlanarak sunulan waffle’lar gibi hem klasik hem de yeni lezzetlerini İstanbul’da çikolata severlerin beğenisine sunuyor.

Tags: No tags

Comments are closed.