1983Beyoğlu Çikolata şimdi Antalya Erasta AVM’de!

1983Beyoğlu Çikolata, tramvay kiosk modeli ile ziyaretçilerini Antalya Erasta AVM’de tatlı bir yolculuğa çıkarıyor… Dünyanın en iyisi Belçika çikolatası kullanılarak hazırlanan 1983Beyoğlu Çikolataları eşsiz tat, sunum ve nostaljik görüntüsüyle fark yaratıyor.

El yapımı, %100 gerçek çikolata üretimi yapan markanın Beyoğlu esintileri taşıyan tramvayı, yeni durağı Erasta Antalya’da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Türkiye genelinde 17’inci şubesini açan 1983Beyoğlu Çikolata, hızlı büyümesi ile dikkat çekiyor. Antalya, Karabük, Silifke, Afyon, Adana, Konya, Kütahya, Siirt, Batman, Iğdır’a şubeler açan marka, tramvay konsepti ile Beyoğlu’na olan özlemi Antalya’da doyasıya yaşatıyor. 42 bin metrekarelik bir alanda giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine, 50’yi aşkın seçkin markaya ev sahipliği yapan alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, kente kazandırdığı açık hava mağazalarıyla büyük ilgi görüyor. 1983Beyoğlu Çikolata’nın tramvay konseptli kiosku şimdi, açık havada alışveriş keyfine tatlı bir durak ekliyor.

1983Beyoğlu Çikolata’nın tramvayı Antalya Erasta AVM’de!

Marka el yapımı çikolataların tadı, dokusu ve kokusuyla lezzet tutkunlarının vazgeçilmez durağı oluyor. Popüler alışveriş merkezleri ile işbirliği görüşmelerinin devam ettiğini bildiren 1983Beyoğlu Çikolata Kurucu Ortağı Seda Şahin; Tramvay kiosk konseptimizi Antalyalılar ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Buradaki konseptimiz diğer yatırımcı adaylarımız için de örnek bir girişim modeli oldu. Beyoğlu’nun tramvay çikolataları, taze el yapımı fındıklı, fıstıklı kırma çikolatalarını Türkiye’nin her noktasında misafirlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Tramvay kioskumuz 8 metrekare… Yatırım maliyeti ise 250 bin TL. Yatırımımızın geri dönüş süresi ortalama 6 ila 12 ay arasında değişiklik gösteriyor. Çok büyük ekonomik riskler almadan düşük sermaye ile yüksek kar marjı sunuyoruz. Kahve ve çikolatada kâr marjı oldukça yüksek. Kendimize özel gerçek çikolatadan hazırladığımız tatlılar ve Beyoğlu kahvemiz en çok satan ürünlerimiz… 2021 yılsonu hedefimiz şube sayımızı 20’ye yükseltmek” dedi.

Tags: No tags

Comments are closed.