1983Beyoğlu’ndan Sağlık Çalışanlarına yönelik “İyilik Hareketi”

1983Beyoğlu, Çin’den sonra tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgının ülkemizde de yayılmayı başlaması ardından sağlıklarını hiçe sayarak var gücüyle gece gündüz çalışan sağlık personellerine yönelik “İyilik Hareketi” başlattı.

Çikolata ve kahve sektörüne getirdiği yeniliklerle fark yaratan 1983Beyoğlu, “İyilik Hareketi” projesi kapsamında şubelerinin bulunduğu illerde bulunan hastanelerde çalışan sağlık çalışanlarına kahve ikramında bulunuyor.

 

1983Beyoğlu Kurucu Ortağı Seda Şahin; Koronavirüs salgını sebebi ile İçişleri ve Sağlık Bakanlığı’nın verdiği talimat doğrultusunda tüm şubelerimiz kapalı. Biz bu süreçte sağlık çalışanlarımıza nasıl fayda sağlayabiliriz diye düşündük ve bayilerimizin de talebi ile “İyilik Hareketi” projesini başlattık. Türkiye genelinde Antalya, Mersin, Adana, Karabük, Yalova, Balıkesir, İstanbul, Kütahya, Afyon, Şanlıurfa, Konya’da yer alan şubelerimizin bulunduğu bölgelerde çalışan hastanelerde sağlık çalışanlarımıza bir parça destek olup, moral verebilmek adına kahvelerimizi kendilerine hijyenik koşullarda teslim ediyoruz. Umarım ülke olarak bu sıkıntılı günleri en sağlıklı şekilde atlatıp, güzel günlerde tekrar bir arada oluruz” dedi.

Tags: No tags

Comments are closed.