El yapımı “Yeni Yıl” çikolata ve kutuları 1983Beyoğlu’nda!

1983Beyoğlu, yeni yıla özel olarak hazırladığı el yapımı geyikli, Noel babalı çikolataları ile  2019’u unutulmaz kılmayı amaçlıyor. Değişmeyen lezzeti, kalitesi ve farklılığı ile öne çıkan 1983Beyoğlu, özel reçetelerle hazırlanmış el yapımı çikolatalardan oluşan yeni yıl figürlü çikolatalarıyla yılbaşı hediyesi için lezzetli bir alternatif sunuyor.

1983Beyoğlu Çikolata’nın yeni yıla özel hazırlanan el yapımı çikolataları lezzetiyle baş döndürürken, şık ve cazibeli “Happy New Year” yazılı kutuları göz dolduruyor.

El yapımı hakiki çikolataların vazgeçilmez adresi 1983Beyoğlu Çikolata, 8 farklı seçenekte yılbaşı kutuları hazırladı. Özen ve titizlikle hazırlanan el yapımı draje, trüf, dolgulu çikolata ve renkli drajelerin yer aldığı yeni yıl figürlü çikolata ve kutular, sevdiklerinize veya iş ortaklarınıza “mutlu yıllar” demenin en lezzetli yolu…

1983Beyoğlu Çikolatanın kalitesi ve şıklığını her detayında hissedebileceğiniz yılbaşı çikolata ve kutu tasarımları 20 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tags: No tags

Comments are closed.